آون توستر بوش و مشخصات و مدل های آن

آون توستر طرح بوش یکی از انواع مارک های شناخته شده آون توستر است. این شرکت تولید کننده انواع لوازم آشپزخانه و برقی است. این تولید کننده در کشور ترکیه است و محصولاتش به سراسر جهان ارسال می شود.

اون توستر چه مارکی خوبه؟

اگر به دنبال یک آون توستر با کیفیت و با کاربری بالا هستید. اگر می خواهید با صرف یک هزینه، آون توستری بخرید که جایگزین فر، ماکروویو و بخشی از کارکرد گاز شود. اگر فضای آشپزخانه تان کوچک است و فضای زیادی ندارید. ما در این مقاله، آون توستر طرح بوش را به شما پیشنهاد می کنیم. با معرفی آون توستر طرح بوش  آشنایی بیشتری کسب می کنید و براحتی می توانید هر مدلی که بخواهید را انتخاب کنید. قابل توجه است که آون توستر طرح بوش دارای برچسب مصرف انرژی خوب است و کاملا استاندارد تولید شده است.

آشنایی با آون توستر طرح بوش:

شرکت بوش، آون توسترهایش را در دو رنگ سفید و نقره ای تولید کرده است.

آون توستر طرح بوش سفید

آون توستر بوش طرح بوش نقره ای

آون توستر طرح بوش با طراحی شیک و ظرفیت زیاد و همچنین مصرف پایین انرژی، انتخابی مناسب برای مصارف خانگی است.  این دستگاه امکان آماده‌سازی حجم تا 35 لیتر را دارد و می تواند پخت غذا را در یک نوبت فراهم می‌کند. آون توستر طرح بوش قابلیت کباب کردن و گریل کردن را دارد.

آون توستر طرح بوش، دارای تایمر است. معمولا خانم ها علاقه مند هستند که دستگاه را زمانبندی کنند تا به کارش ادامه دهد. و بتوانند به کارهای دیگرشان برسند. این تایمر کمک شایانی می کند. شما می توانید زمان مورد نظر را تنظیم کنید. و پس از پایان زمان پخت، دستگاه اتوماتیک خاموش می شود.

آون توستر طرح بوش دارای یک قفسه است. که می توانید ظرف را روی آن قرار دهید.این قفسه از جنس استیل خوب ساخته شده است و قابل پاک کردن است.

وزن آون توستر طرح بوش در رنگ سفید 17 کیلوگرم و در رنگ نقره ای 18 کیلوگرم است. سبک و قابل جابجایی است.

اندازه آون توستر طرح بوش در هر دو رنگ  34x57x38 است و به راحتی در آشپزخانه جا می شود.

دارای 2 برنامه پخت و پز است. و همچنین به خوبی می تواند انواع نان را تست کند.

در قسمت جلویی دستگاه، دستگیره ای تعبیه شده که براحتی می تواند در آن را باز و بسته کنید.

بهترین مارک آون توستر:

معمولا خریداران  آون توستر را نسبت به کارکرد و روشهای مختلف آشپزی انتخاب می کنند. مثلا برخی از آون توستر ها فقط برای گرم کردن و برخی دارای جوجه گردان هستند. گرمایش آون توستر یکی از فاکتورهای مهم است. اگر زمان برایتان مهم است از آون توستری استفاده کنید که در زمان کمتری گرمای بیشتری تولید می کند. و مصرف انرژی پایینی دارد.

قبل از خرید برای اطلاع از موجودی و قیمت های بروز سایت تماس بگیرید